Тиждень ментального здоров'я ( з 02 по 06 вересня 2024 року)

В рамках Всеукраїнської програми ментального здоров'я «Ти Як» у нашій гімназії було проведено ряд заходів. У початкових класах відбулися години спілкування під гаслом «У гармонії з собою». Діти дізналися про дихальні вправи, які допомагають долати стрес, обговорювали свої емоції та переживання, пов'язані з початком нового навчального року, поглибили свої знання про важливість піклування про власне ментальне здоров'я.

З учнями 6 класу було проведено практикум на свіжому повітрі на тему «Моє ментальне здоровʼя». Було використано низку вправ та різних активностей для зміцнення ментального та психологічного здоров'я школярів під час війни. Також діти змогли краще зрозуміти свої сильні та слабкі сторони, та навчились трішки краще розуміти та відчувати свій внутрішній стан.

У 7 класі проведено годину спілкування «Ментальне здоров'я: як його зберегти?». Учні виконали кілька практичних вправ, які допоможуть впоратися зі страхом, тривогою, заспокоїтися, почуватися впевненоу теперішній час небезпек та повітряних тривог.

Година спілкування "Захист ментального здоров'я учасників освітнього процесу в умовах війни" пройшла у 8 класі. Діти зрозуміли чому не варто ігнорувати ознаки проблеми з ментальним здоров'ям, а також, що наші почуття однозначно важливі і варті уваги, особливо в даний час. Визначили, що треба подбати про себе і, якщо потрібно, то обов'язково звернутися по допомогу. Познайомилися з різними методами і техніками для управління емоційним станом. Виконали вправи для заспокоєння. Прочитали «Щоденник подяки».

З учнями 9 класу проведено виховну годину на тему «Ментальне здоров'я: як подбати про себе», де діти за допомогою вправ для рук вчилися заспокоювати себе та однокласників.

Загалом діти пригадали як важливо бути уважними один до одного та оберігати власне ментальне здоров'я, отримали корисні поради як дбати про себе, куди звертатися, якщо потрібна допомога, опанували техніки подолання агресії та саморелаксації. Разом ми можемо створити свідоме та ментально здорове суспільство!

ПСИХОЛОГІЧНА СЛУЖБА

Перебуваючи в умовах постійного стресу,ми повинні більше турбуватися про своє ментальне благополуччя💕

Введення допомагає читачам зрозуміти, про що буде наступний текст. Його також можна використовувати в попередньому перегляді. Спеціальне форматування допоможе відокремити його від решти тексту. Нижче ми поділимося порадами щодо форматування вашої статті.

Короткі і прості статті - кращий спосіб утримати увагу відвідувачів сайту. Цікаве введення і короткий, але інформативний основний текст допоможуть завоювати увагу читачів.