Ось ми

Гвіздецької селищної ради.

ГРОМАДСЬКО АКТИВНА ШКОЛА - ШКОЛА УСПІХУ ТА РОЗВИТКУ ОСОБИСТОСТІ

БРЕНД-ІМІДЖ

Старогвіздецька гімназія завжди була багатою яскравими творчими особистостями. Це - учні і вчителі, які безмежно люблять свій народ, свій край. І на вершині свого успіху цей кревний зв'язок став ще сильнішим. Творчі успіхи відкрили перед учнями двері до багатьох міст України, до Києва, але вони добре закарбували, що світ належить лише тому, хто завжди повертається до своєї малої Батьківщини. Мальовничими куточками - урочища Сіножаті, Лисої Гори, Пецькової кринички мандрують подумки і у мріях успішні випускники Старогвіздецької школи. Хтось прагне негайно повернутися до батьківського обійстя, хтось їде у світи, але кожен добре пам'ятає мудрих, освічених вчителів, поважних директорів - Гаврилюка Василя Миколайовича, Кравця Петра Івановича.

Старогвіздецька гімназія зареєстрована рішенням Коломийської районної ради № 595-ХХVI/19 від 31.01.2019 року та знаходиться у комунальній власності.

Власником будівель та частини майна, переданого управлінню освіти, молоді та спорту РДА в оперативне управління, а саме - Старогвіздецька сільська рада.

Це типова двоповерхова будівля, побудована в 1973 році.

Проектна потужність - 240 місць.

Підготовка перспективного плану розвитку ЗЗСО зумовлена якісним оновленням змісту освіти, який полягає в необхідності привести її у відповідність із європейськими стандартами, потребами сучасного життя, запитами суспільства щодо якісної та доступної освіти.

План визначає основні шляхи розвитку гімназії. Він скеровує педагогів Старогвіздецької гімназії до реалізації ціннісних пріоритетів особистості, задоволення освітніх потреб молоді, створення громадського, розвивального середовища.

План розвитку гімназії спрямований в площину цінностей особистісного розвитку, зумовлює модернізацію змісту освіти, форм, методів навчання й виховання, системи контролю й оцінювання, управлінських рішень, взаємовідповідальності, колегіальності, академічної доброчесності всіх учасників освітнього процесу.

Пріоритетним напрямом розвитку закладу є створення освітньої інституції, яка включає дошкільний підрозділ,початкову та базову середню школу, клубу шкільного підприємництва VARto та клуб «Юні лісові рейнджери».

Така сукупність освітніх підрозділів в одному закладі, об'єднаних на засадах інтеграції та кооперації, має забезпечити реалізацію програм дошкільної та базової середньої освіти, програм варіативної складової освіти, а також передбачити розгалужену мережу позакласних занять у системі гімназії  (музичні, художні, мистецькі, спортивні заходи, об'єднання учасників освітнього процесу, туристсько-краєзнавча робота, екологічна турбота, проектна діяльність, участь у Всеукраїнському проекті «Громадсько активна школа» благодійного фонду «Крок за кроком» за фундацією Стюарта Мотта, співпраця із Благодійним фондом « Центр громадських ініціатив» та участь у Всеукраїнському Хакатоні для вчителів "STEM: гендерночутливий підхід до навчання у школі", організованого Центром «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності» спільно з Фонд Народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukraine за ініціативи Дівчата STEM) Окрім того, потрібно врахувати громадські інституції - Будинок культури, сільську бібліотеку, Школу мистецтв у селищі Гвіздець.

Правила прийому до закладу освіти

Загальноосвітні навчальні заклади приймають дітей на навчання відповідно до визначеної території обслуговування.

Зарахування дітей

до дошкільного підрозділу

Зарахування дітей

до 1-го класу

Приймання дітей до першого класу Старогвіздецької гімназії  здійснюється на безконкурсній основі. Відповідно до Зако­ну України «Про загальну середню освіту» для прийому до першого класу батьки або особи, які їх замінюють, надають такі документи:

• заяву на ім'я директора;
  • копію свідоцтва про народження дитини;
  • медичну картку встановленого зразка (на кінець червня);
  • копію паспорта одного з батьків;
  • копію ідентифікаційного коду дитини;

До послуг учнів:

• вивчення англійської мови з першого класу;
  • групи подовженого дня.

Зарахування дітей до 2-9-х класів

Як правило, зарахування дітей до перевідних класів здійснюється за умови переводу дитини з одного навчального закладу до іншого. Підставою для зарахування дитини є:

• заява батьків,
  • копія свідоцтва про народження дитини,
  • медична довідка встановленого зразка (ФОРМА № 086-1/0, затверджена наказом МОЗ від 16.08.2010 № 682, зі змінами, внесеними наказом МОЗ від 23.05.2012 № 382).
  • особова справа дитини