Формування громадянских компетентностей

У Старогвізднцькій гімназії відбулася чергова зустріч педагогічного колективу в рамках проекту "Формування та оцінювання громадянських компетентностей". Вчителі обговорили основні принципи, інструменти та техніки формувального оцінювання, порівняли його з традиційним. Багато дискутували, проте дійшли висновку, що формувальне оцінювання потрібне як...

Зустріч команд шкіл-учасниць інноваційного освітнього проекту "Пілотування формування та оцінювання громадянських компетентностей у базовій школі" з метою посилення спроможності вчителів формувати та оцінювати громадянські компетентності та поглиблення розуміння формувального оцінювання.

Педагогами Старогвіздецької гімназії розроблена інтерактивна Мапа вправ з формування громадянських компетентностей на уроках.
Вчителі активно включаються в роботу в інноваційному проекті на уроках історї, природознавства, фізичної культури, української мови та літератури.

Школа, суспільство, громадяни

Педагогічний колектив Старогвіздецької гімназії на черговому засіданні спробували виробити план дій у формуванні компетентного громадянина, визначили проблеми над якими будемо працювати цього навчального року і як школа може впливати на розвиток громадянських компетентностей в учнів під час освітнього процесу та поза його межами.