Співпраця закладу освіти і батьків – це ключ до успішного навчання і виховання дітей.

06.03.2020

Як налагодити комунікацію з батьками, і зробити так, щоб вони приходили у заклад освіти не примусово, а за власним бажанням. Саме тому адміністрація та педагоги Старогвіздецької гімназії обрали інший формат зустрічі з батьками - інтерактивні батьківські збори, які ґрунтуються на принципі партнерства та діалогу.
На емоційно-смисловому рівні було проведено тренінгове заняття з батьками «На шляху до взаємодії», яке мало на меті сприяти розумінню батьками того, що дорослі та їх дії є прикладом для наслідування дітей. Формувати моделі поведінки дорослих, що відповідають нормам стійкого розвитку. Виховувати ціннісне ставлення до сім'ї.
Педагоги та батьки мали змогу обговорити проблему створення психологічного комфорту в сім'ї, як запоруки успішності дитини, проблему булінгу та профілактики захворювання на коронавірус.
Пам'ятайте, що дитина - це дзеркало життя своїх батьків. Як у краплі води відбивається сонце, так і в дітях відображається духовне багатство мами й тата. Робіть усе, щоб дитинство й майбутнє ваших дітей було прекрасним. Любові та взаєморозуміння, успіхів, щастя вам і вашим дітям!