Дистанційне навчання на період карантину

З 12 березня в Україні запроваджено карантин для запобігання поширенню COVID-19

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», згідно листа Міністерства освіти і науки України від 11.03.2020 №1/9-154 та наказу Департаменту освіти і науки виконкому Криворізької міської ради №73 «Про припинення освітнього процесу у закладах освіти міста» від 12.03.2020 р., з 12 березня 2019 року в закладах освіти запроваджується карантин. 22 квітня, рішенням уряду,загальнонаціональний карантин було продовжено до 11 травня включно. Таким чином, усі заклади освіти незалежно від форми власності та сфери управління мають продовжити карантинні заходи до відповідного терміну.

Шановні батьки!

З 23 березня до 11 травня 2020 року (орієнтовно) заняття з учнями будуть проводитися в дистанційному режимі відповідно до шкільних розкладів уроків.

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 13.03.2020 року № 1/9-160 «Щодо організації дистанційного навчання в закладах загальної середньої освіти під час карантину» та листа від 23.03.2020 року № 1/9-173 «Щодо організації освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти під час карантину», дирекція Cтарогвіздецької гімназії повідомляє про те, що під час карантину в закладі освіти організовано освітній процес з використанням дистанційних технологій за допомогою освітніх платформ ZOOM, «Мій клас», Classroom, «На урок» та LearningApps, на платформі E-schools створено електронний журнал Старогвіздецької гімназії.

Вчителі реєструються на платформах та створюють свій «клас», додаючи туди учнів та створюють власні публікації. До них прикріплють завдання PDF-файлами, посилання на веб-ресурси, фотографії або скріни підручників. Вчителі встановлюють дедлайн для учнів.

Учні, зі свого боку, виконують завдання, коментують та ставлять вчителю додаткові питання, фотографують або знімають коротке відео та надсилають вчителю у viber групу або messenger, прикріплюють файли в електронному журналі.

Оцінювання відбувається за допомогою віртуальних балів, які кожен учень бачить у своєму електронному щоденнику.

Інколи, не всі учні мають доступ до інтернету. В такому випадку вчителі проявили креативність. Для початку забезпечили учнів паперовими роздатковими матеріалами. Тоді у телефонному режимі домовляються, коли учень виконає завдання.

Учні Старогвіздецької гімназії повідомлені про те, що мають долучитись з 06 квітня 2020р. до перегляду відео трансляцій уроків з 5 по 9 клас по телебаченню.

Адміністрація гімназії координує та здійснює контроль за виконанням вчителями освітніх програм.

Шановні батьки просимо Вас взяти під особистий контроль участь вашої дитини в подальшому дистанційному навчанні, адже ми завершуємо навчальний рік.

За додатковими консультаціями та роз'ясненнями від вчителів та класних керівників можна звертатися засобами електронної пошти (e-mail), в телефонному режимі чи засобами інтернет-месенджеру Viber.

Всеукраїнський проєкт    «Школа онлайн»

В понеділок, 6 квітня, о 10:00 для учнів 5-11 класів з усієї країни стартував проєкт «Всеукраїнська школа онлайн» - уроки з 11 предметів, які за чітким розкладом транслюватимуть українські телеканали та на YouTube-каналі Міністерства освіти і науки.

6-10 квітня 13-17 квітня 21-24 квітня
27-30 квітня 4-8 травня 11-15 травня
28-30 квітня 5-8 травня 12-15 травня

У вівторок, 28 квітня, для учнів 1-4 класів стартував проєкт «Всеукраїнська школа онлайн» - уроки з 5 основних предметів, які триватимуть по 15 хвилин, з 9 до 10 години, з вівторка по п'ятницю. Уроки транслюватимуть українські телеканали та на YouTube-каналі Міністерства освіти і науки.